ROP İstanbul | Restoran Otomasyon Programı | ROP | İstanbul ROP | İstanbul Restoran Otomasyon Programı

BİZ

Restoran Otomasyon Programı

Ankara'da, ODTÜ'den yeni mezun 3 gençtik. 1994 yılında Performans Yazılım Hizmetleri'ni kurduk. İlk kez Ankara'nın en eski restoranlarından Kukla Kebap tarafından kullanılan ROP'un sonraki hedefi, potansiyel görülen 50 restorana daha hizmet vermekti. O tarihlerde yerli yazılım bulunmuyordu ve bir restorana tek kullanıcılı sistem kurmak, araba satın almakla eş değer bir maliyete sahipti. Bizim geliştirdiğimiz çözüm; uygun fiyatı, Türkçe menüsü ve amatör ruhla verdiğimiz destek sayesinde Ankara'da hızla yayıldı. 1998 yılına gelindiğinde 200 restoran tarafından kullanılıyordu.


ROP'un gördüğü yoğun talep üzerine, 1999 yılında İstanbul ofisi, 2010 yılında ise İzmir ve Antalya ofisleri hizmete girdi. 2015 sonunda toplam 2500 müşteriye ulaştık.

Performans Yazılım Hizmetleri olarak, bizce işimiz bir işletmeye program satmak değil, o işletmenin belli bir otomasyona geçmesine yardım etmek ve bu düzenin devamlılığını sağlamak. Bunun için gerekli olan, en iyi şekilde satış sonrası eğitim ve servis sağlamak. Haliyle elemanlarımızı özellikle satış sonrası hizmet verebilecek şekilde eğitiyoruz. Firmamız, İstanbul, Ankara, Antalya, ve İzmir şubeleriyle her yıl 200'den fazla yeni kurulum yapıyor ve haftanın 7 günü hizmet  veriyoruz.